HizmetlerimizEvden eve nakliyat

Eşit Nakliyat olarak 2002 yılından bu yana profesyonel ekibimizle 15. kata kadar yükselebilen asansörümüzle şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat ve Ofis ve iş yeri taşıma konularında hizmet verilmektedir. Taşınma sırasında eşyalarınızı çeşitlerine göre farklı renklerdeki koruyucu kılıflarla ambalajlıyor taşınacağı yere kırılmadan çizilmeden taşınmasını sağlıyoruz.


Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Tüm  eşyalarınız Eşit taşımacılık tarafından sigortalı olarak taşınmaktadır, her türlü kaza, kırılma, kaybolma, çalınma, gasp risklerinde geçerli olan sigortacılık hizmeti kapsamında güvenle taşıyoruz.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Telefon ile kontak kurduğunuzda veya ofisimize geldiğinizde eksperimiz sizden randevu talep edecektir. Böylece eşyalarınızın yaklaşık hacim değerlendirmesi yapılacak ve eşyanın sigorta değeri tespit edilecektir. Değerlendirme sonucu eşyalarınızın miktarına göre, size araç ve ekip tahsis edilmesi ve doğru fiyat verilmesi sağlanacaktır.

 

Demontaj ve Montaj Hizmeti

Taşınma sırasında ekibimizde tesisatçı, mobilyacı, eşyaları ambalajlayacak ve araç içine yerleştirecek tecrübeli personellerimiz bulunmaktadır. Konularında uzmanlaşmış sıhhi tesisat ve mobilya ustalarımız mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızın önce demontajını yapar, taşıma sonrası evde tekrar kurulum ve montajını yaparlar.

Ambalajlama Hizmeti

Uzman ve deneyimli mobilya ustası ve sıhhi tesisat ustası personellerimiz, Demontajı yapılmış mobilya aksamları teker teker ambalajlanmak suretiyle korunur. Mobilyalar ve beyaz eşyalar deforme olmaması için özel ambalaj malzemeleri ve battaniyeler ile ambalajlanması yapılarak araçlarımıza taşınır.

 

Asansör Kiralama Hizmeti

Aşağıda belirtilen işkolları için Asansör Kiralama Hizmeti verilmektedir.

Evden eve eşya taşıma firmaları,

Evden eve kendi imkanları ile taşınanlar,

İnşaat işleri yapan firmalar,

Mobilyacılar, Beyaz eşyacılar,

Çatı aktarma ve tamiratı yapanlar,

Güneş enerjisi montaj ve demontaj yapan firmalar,

Kat Kalorifercileri,

Klima montaj ve demontajı yapan firmalar,

Camcılar,

Pen ve doğrama yapanlar,

Tabelacılar, Tüm sanayi kuruluşları,

Dış cephe cam silimi yapan firmalar.


Afyon Evden Eve Eşya Nakliye Taşıma Eşit Nakliyat